Barcode: 4061458013666
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 236.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 55.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zucker, Himbeeren, Zitronensaft aus Zitronensaftkonzentrat, Geliermittel: Pektine.
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Exotics Pineapple Chunks In Lightly Sweetened Coconut Water
Sun Moon
A NOVA 4
Citron ginger honey tea
E NOVA 4
Only Watermelon Juice
Elite Naturel
D NOVA 1
Yaki-Soba
Maruchan's,Maruchan
D NOVA 4
Only Sourcherry Juice
Elite Naturel
E NOVA 1
Only Pear Juice
Elite Naturel
E NOVA 1
Organic Only Black Mulberry Juice
Elite Naturel
E NOVA 1
Hot Dog buns
Hostess
D NOVA 4
Tea, Ginger
Goldwily
E NOVA 4
Elite Naturel, Juice, Jasmin
Elite Naturel Icecek Laboratuvar
C NOVA 1
Apples
Trout
A NOVA 1
Only Pomegranate Sour Cherry Acai Juice
Elite Naturel Icecek Laboratuvar, Elite Naturel
D NOVA 1