Barcode: 90097935
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Kohlensäure, natürliches Himbeeraroma, Citronensäure
Additives
e290
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
0.0% Alcohol Free Sparkling Wine
Freixenet
C NOVA 4
Kas Zero Limón
Kas
C NOVA 4
Ice tea limón zero
Lipton
C NOVA 4
Durius
MARQUÉS DE LA CONCORDIA FAMILY OF WINES SL
NOVA 3
Refresco amargo sin alcohol
kas
D NOVA 4
freixenet sans alcool
Freixenet
NOVA 4
Chocolate a la taza
Reny Picot
E NOVA 4
Bitter kas
Kas
D NOVA 4
Wein - rot - Mederano Tinto trocken
Freixenet
Freixenet Sekt alkoholfrei
Freixenet
NOVA 4
Mederaño Blanco - 2022, Spanien
Freixenet
Kas citron 🍋1,5 L
KAS
E NOVA 4