Barcode: 20130626
Himbeeren
by Freshona
Labels
tidy man
Categories
Available in
croatia, czech republic, france, germany, italy, portugal, serbia, slovakia, slovenia, spain, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Himbeeren.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Горошок зелений "Салатний", сорт столовий, консерви стерилізовані
Розумний Вибір
C
Крупа рисова "Жасмін", рис шліфований довгозернистий, гатунок вищий
De Luxe
B
Кукурудза консервована, суперсолодких сортів
De Luxe
B
Кукурудза цукрова консервована, з цілих зерен
Своя Лінія, ТОВ "АТБ-МАРКЕТ"
C
Крупа гречневая
Розумний вибір
B
Манго шматочками у сиропі, консерви пастеризовані
Своя Лінія
C NOVA 3
Крупа пшоно шліфоване, гатунок перший
Розумний Вибір
A
Ананаси кільцями у сиропі
Сава Лавія
C
Крупа рисова "Басматі", рис шліфований довгозернистий, гатунок вищий
De Luxe
B
Суміш овочева "Юніор", швидкозаморожена
Своя Лінія
A
Ананаси шматочками в сиропі
День у День, ТОВ "АТБ-Маркет"
B NOVA 3
Крупа рисова, рис шлифований "Камоліно" круглозернистий, гатунок вищий
De Luxe
B