Barcode: 4304218430830
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Himbeeren
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Unsweetened blueberries, unsweetened
Schnucks
A NOVA 1
100% vegetable juice
Schnuck Markets Inc.
C NOVA 4
100% Prune Juice
Schnuck Markets Inc.
C NOVA 1
Unsweetened mango chunks, unsweetened
A NOVA 1
Unsweetened prune 100% juice
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
White Grape Juice From Concentrate
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
Lemon 100% juice from concentrate
Schnuck Markets Inc.
B NOVA 3
Freshly Frozen Unsweented Strawberries
Schnucks
A NOVA 1
100% Unsweetened Pineapple Juice
D NOVA 1
100% apple juice
D NOVA 1
Unsweetened 100% grape juice from concentrate
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1
100% unsweetened white grapefruit juice
Schnuck Markets Inc.
E NOVA 1