Barcode: 8588008783139
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 295.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 46.5 g |
| of which sugars | 30.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% Himbeeren
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Onion & garlic flavored potato chips
Wise
E NOVA 4
Golden Original Potato Chips
E NOVA 3
Golden Potatoes Original
WISE
D NOVA 3
Potato chips
Wise
E NOVA 4
Wise Honey BBQ
Wise
E NOVA 4
Golden original potato chips
Wise
E NOVA 3
Potato chips
Wise
E NOVA 4
Flavored ridged potato chips
Wise
E NOVA 4
Original ridged potato chips
Wise
E NOVA 3
Ridgies
Wise
E NOVA 4
Original kettle cooked potato chips
Wise
D NOVA 3
New york deli jalapeno kettle cooked potato chips
Wise
D NOVA 4