Barcode: 4021851025406
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
Himbeeren 100%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Paprika rood
Jumbo
A NOVA 1
Luchtige Crackers Volkoren met rijstebloem
Jumbo
A NOVA 4
Biologisch tomaat paprikasoep
Jumbo
A NOVA 3
Ananas - Diepgevroren
Jumbo
A NOVA 1
Mango diepvries
Jumbo
A NOVA 1
Tros tomaten
Jumbo
A NOVA 1
Goed begin
Jumbo
C NOVA 4
Light
Jumbo
C NOVA 4
BBQ Paprika borrelnoten
Jumbo
C NOVA 4
Cassis
Jumbo
E NOVA 4
Houmous noten
Jumbo
C
Stevige linzensoep
Jumbo
C NOVA 3