Barcode: 5701598028807
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 8.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
LÆSKEDRIK, Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, syre (citronsyre), naturlig aroma, konserveringsmiddel (kaliumsorbat), farvestoffer (E 120, E 163), HARBOES BRYGGERI A/S, DK-4230 Skælskor,www,harboe,com Forbrugerkontakt 45 58168888, Bedst før se flaskens hals, ENGANGSFLASK
Additives
e120
e163
e202
e290
e330
Related Products
Agua de mar
Vizmaraqua
E
Natur Fun 50% Oat
Family Biscuits
C NOVA 4
Digestive 100% Integral
Family Biscuits
D NOVA 4
Petit choco
Family Biscuits
E NOVA 4
Crema avellanes i cacau
ametller orien
C NOVA 4
Digestive Cacao Cocoa
Family Biscuits
E NOVA 4
Mini magdalenas rellenas de chocolate y avellanas
Abuela Manuela
D NOVA 4
Galleta integral 0%
Family Biscuits
B NOVA 4
Tostakids
Family Biscuits
E NOVA 3
Galletas Digestive
Family Biscuits
C NOVA 4