Barcode: 5703161810123
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.8 g |
| of which sugars | 3.1 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Hindbær (45%), vand, aroniasaft (fra koncentrat), fortykningsmiddel (pektin), surhedsregulerende middel (citronsyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), sødestoffer (acesulfamkalium, sucralose).
Additives
e202
e330
e440
e950
e955
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
cereal de avena integral con pasas
valley foods
C NOVA 4
cereal de avena integral
VALLEY FOODS
A
Chorizo tostada bake
Factor
NOVA 4
valley foods cereal de trigo integral
valley foods
A NOVA 4
Boing
Boing!
D NOVA 4
Piña en rebanadas en almíbar
Precíssimo
B NOVA 3
Frijol negro
precíssimo
A
Aceite Vegetal Mixto
123
B NOVA 2
Aceite de Oliva Extra Virgen
Member's Choice
Tomato Sauce with Spices
Soriana
C NOVA 4
tortillas de harina de trigo integral
smart
D NOVA 1
Vegetarian green Chile tostada bake
Factor
E NOVA 4