Barcode: 5705830000743
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 195.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 45.0 g |
| of which sugars | 40.0 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
55% hindbær, 39% sukker, 4% vand, koncentreret citronsaft, geleringsmidler(E 440, E 415), konserveringsmiddel (E 202)
Additives
e202
e415
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Chicken ramen
Tokyo Kitchen
C NOVA 4
BEANZ
Heinz
A NOVA 4
Bread Flour Country Grain
A NOVA 1
Bread Flour Strong White
Allison's
A NOVA 3
vegetable spring rolls
Cafe Asia
C NOVA 4
Chutney épicé à la mangue
Rajah
E NOVA 3
Rajah Mild Mango Pickle 300G
Rajah
E NOVA 3
Wholemeal Self Raising Flour
Allinson's
A NOVA 1
Very Strong Wholemeal Flour
Allinson
A NOVA 1
RAJAH HOT MADRAS Curry powder 100G
Rajah
NOVA 3
Chutney épicé à la mangue
Patak's
NOVA 3
Strong White Bread Flour
Allinson's
A NOVA 3