Barcode: 5285006132374
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 170.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 4.2 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Feuille de chicorée 76,5%, oignon 9,5%, huile d'olive 5,7%, ail, oignon préfrit à l'huile de tournesol 2,4%, sel, poivre
Allergens
gluten
Related Products
Jamba Juice, Purely Carrot, 12 Fl Oz
Jamba Juice
B
Wendy's, Double Chocolate Chunk Cookie
Wendy's
D
Yard House, Nashville Hot Chicken
Yard House
E
Dunkin' Donuts, Reduced Fat Blueberry Muffin
Dunkin' Donuts
E
Crème ferme et oncteuse
365 Whole Foods Market
D NOVA 3
Joe's Crab Shack, Mini Beach Burgers, Kids
Joe's Crab Shack
E
Ci Ci's Pizza, Zesty Pepperoni Pizza On Traditional Crust
Ci Ci's Pizza
C
Little Caesars, Thin Crust, Pepperoni
Little Caesars
C
On The Border, The Ultimate Fajita
On the Border
Olive Garden, Minestrone Soup
Olive Garden
D