Barcode: 0078264040124
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 593.0 kcal |
| Fat | 64.3 g |
| of which saturated | 10.7 g |
| Carbohydrates | 17.9 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Walnuts, almonds brazil nuts, filberts pecans. ( walnuts cleaned with bieacn and/or liquid chloride, flinarts treated with sulfur dioxide).
Additives
e220
Related Products
Thin sliced oats and honey
Simple Truth Organic
NOVA 4
Solsikkekerner
coop
B NOVA 1 Eco-Score C
Herzogin-Kroketten
Edeka
NOVA 4
Rhubarb Crumble
Marks & Spencers
D NOVA 4
Milk Chocolate And Honeycomb Ice cream Stick
Marks & Spencers
E NOVA 4 Eco-Score B
Pain aux graines
Labelvie
A NOVA 4
William Pear & Blackberry Yogurt
Marks & Spencers,M&S Food Collection
C NOVA 4 Eco-Score B
Acacia Honey
Savannah Bee Company
Mini Chocolate Muffin
The Cake Stall
NOVA 4
Minestrone Soup Mix
World Market
C NOVA 3