Barcode: 0070787473328
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 368.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 81.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 4.5 g |
| Proteins | 7.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Whole grain black rice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Strawberry banana splash
Sunrise, Sunrise Growers
C NOVA 4
Sunrise growers, pure fruit smoothies, triple berry
Sunrise, Sunrise Growers
C NOVA 4
Pure Fruit Smoothies
Sunrise Growers
C NOVA 1
Artichoke Hearts
Cocina Selecta
A NOVA 3
Sunrise growers, delicious fruit salad
Sunrise, Frozsun Inc.
A NOVA 1
Salad Cut Hearts Of Palm
Cocina Selecta
A NOVA 3
Organic sparkling juice
C NOVA 4
Sparkling blood orange
D NOVA 4
Growers, Pure Fruit Smoothies, Mango Citrus Blast, Mango, Oranges & Bananas
Sunrise, Sunrise Growers
E NOVA 4
Fruit Salad
Sunrise Growers
A NOVA 1
White Truffle Oil
Cucina Viva
C NOVA 2
Sun-Dried Tomato Sauce
Cucina Viva
D NOVA 3