Barcode: 3800500838250
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 602.0 kcal |
| Fat | 46.6 g |
| of which saturated | 9.0 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | 9.0 g |
| Proteins | 26.5 g |
| Salt | 2.8 g |
Ingredients
белени фъстъци, пшенично брашно (глутен), морска сол
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Oats & Plenty Apple & Cinnamon
Oats & Plenty
A NOVA 4
Organic Farfalle
Justare Vita
A NOVA 1
Cooking Spray
Naturally
B NOVA 4
Organic traditional bronze cut macaroni product
A NOVA 1
Mashed Potatoes
Mrs. Grissom's Select
C NOVA 4
Crispy, Sweetened, Whole Wheat & Rice Cereal
Ralston Foods Sales Inc
D NOVA 4
Organic rigatoni macaroni product
A NOVA 1
Organic Spaghetti
Justare Vita
A NOVA 1
Olive oil cooking spray
Clover Valley
B NOVA 4
Organic whole wheat macaroni product
A NOVA 1
Organic traditional bronze cut macaroni product, conchiglie
A NOVA 1
Organic traditional bronze cut whole wheat macaroni product, penne rigate
A NOVA 1