Barcode: 8713788123855
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 5.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Magere MELK, MELKeiwitten, gemodificeerd zetmeel, cacaovlokjes (0,07%) (cacaoboter, cacaopoeder, magere cacaopoeder), zuurteregelaars (MELKzuur, natriumcitraten, calciumcitraten), aroma, MELKfermenten, verdikkingsmiddel (pectinen), zoetstoffen (acesulfaam-K, sucralose), magnesium, vitamine B9 (foliumzuur)
Additives
e14xx
e270
e331
e333
e440
e950
e955
Related Products in Beverages
Iced Tea Lemon
Freeway
D NOVA 3
Sparkling water
Lidl
B NOVA 4
Yaourt à Boire Vanille
Milbona
E NOVA 4
Mexican Lime & elderflower sparkling fruit crush
Lidl
C NOVA 4
Cola bez cukru
Freeway
C NOVA 4
Milbo'z à Boire saveur Fraise
Lidl, Milbona
E NOVA 4
Zaprawa owocowa z sokiem cytrynowym
goBIO
NOVA 1
Proviact original
Milbona
B NOVA 4
Nápoj s kolovou příchutí
Freeway
E NOVA 4
Les Milbo’z à boire saveur framboise
Milbona
E NOVA 4
Zero Cola
Freeway
C NOVA 4
Jus de citron à diluer
Plein Sud
NOVA 1