Barcode: 8713788123916
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.5 kcal |
| Fat | 0.4 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 3.7 g |
| of which sugars | 3.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Magere kwark (50,6%) (melk), yoghurt (melk), mango (5%), gemodificeerd zetmeel, zuurteregelaars (melkzuur, natriumcitraten), aroma, wortelconcentraat, verdikkingsmiddel (pectinen), zoetstoffen (acesulfaam-K, sucralose), magnesium, vitamine B9 (foliumzuur). Kan bevatten: Soja
Allergens
milk
soybeans
Additives
e14xx
e270
e331
e440
e950
e955
Related Products in Dairies
Crème de caramel à la fleur de sel de Guérande
Les 4 saisons
E NOVA 4
Crème renversée chocolat bio au lait de brebis
Vrai
C NOVA 3
Crottin de chevre sec
L'Âne vert
D NOVA 3
La viette
Agrial, Eurial, La Viette
D NOVA 2
Crème Renversée Chocolat Brebis
Annie Lagarrigue
C NOVA 3
Neufchâtel Villiers Heart 24%
Villiers
D NOVA 3
Tomme blanche
Creme Renversee Au Cafe
Annie Lagarrigue
C NOVA 3
Creme Renversee Chocolat
Annie Lagarrigue
C NOVA 3
galette de l'Ane Vert
l'Ane Vert
D
Chèvre raisin blond (22% MG)
Fromagerie Soreda, Soreda
E NOVA 3
Le carré camembert
Loste
E NOVA 4