Barcode: 8713788124111
Hipro shots banaan
by Danone
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 59.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Magere MELK, MELKeiwitten, banaan (0,5%), gemodificeerd maïszetmeel, aroma, verdikkingsmiddel (pectinen), MELKfermenten, zuurteregelaars (natriumcitraten, citroenzuur), natuurlijk aroma, zoetstoffen (acesulfaam-K, sucralose)
Additives
e330
e331
e440
e950
e955
Related Products in Dietary Supplements
Chondro Flex
Alvityl
NOVA 4
Poudre De Protéines
Delical, Lactalis Nutrition Santé
NOVA 4
Mix'Gom
Ma vie sans gluten
NOVA 4
Granions De Zinc 15 Mg / 2 Ml (gluconate De Zinc) 1 Boite De 30, Ampoules De 2 Ml, Solution Buvable
Zn
NOVA 1
Protifast 4 PM Barres Hyperproteinees Saveur Citron Croustillant 5 Barres (bar)
Protifast
NOVA 4
cereal instant - arôme miel vanille
DELICAL
NOVA 4
Spiruline
PurVitae
NOVA 4
granions de sélénium
granions
Spiruline bio
La Conquête des Saveurs
NOVA 1
Alburone
Alburone
NOVA 4
poudre instant cereal - arôme biscuité
Delical
NOVA 4
Protifast 4 PM Barres Hyperproteinees Saveur Chocolat Croquant 5 Barres (bar)
Protifast
NOVA 4