Barcode: 4800040342513
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 484.8 kcal |
| Fat | 18.2 g |
| of which saturated | 12.1 g |
| Carbohydrates | 72.7 g |
| of which sugars | 27.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 6.1 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
wheat flour
Related Products in Snacks
Tuc Paprika
Tuc
E NOVA 4
t ko Milka ru
Milka
E NOVA 4
2 Fresh - Menthe Forte
Hollywood
NOVA 4
Von Herzen
Milka
E NOVA 4
Süßes, Happy Birthday Pralines
Milka
E NOVA 4
Tuc au fromage
Tuc
E
Calendrier de l’avent toblerone
Mondelez, Toblerone
E NOVA 4
Pralinés strawberry créme
Milka
E NOVA 4
Praline milk creme
Milka
E NOVA 4
Adventskalender Milka Oreo
Milka, Mondelez, Oreo
E NOVA 4
I love Milka Pralines Haselnusscrème
Milka, Mondelez
E NOVA 4
2 fresh menthe verte chlorophylle
Hollywood
NOVA 4