Barcode: 0043000003961
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.2 g |
| of which sugars | 14.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, instant coffee, artificial flavor, milk.
Related Products
Salgadinho de milho sabor churrasco
Fofura
D NOVA 4
Catupiry Requeijão Cremoso
Catupiry
Flocão Serramil
Alimentos Serra Grande
A
Catupiry
catupiry
D NOVA 4
Cream Cheese Catupiry Pote 150g
CATUPIRY
D NOVA 4
Salgadinho de milho sabor presunto
Fofura
D NOVA 4
Pão de queijo recheado com catupiry tradicional
Catupiry
E NOVA 4
Leite UHT Integral
PIA
C NOVA 4
Batata palha
Lucky
NOVA 1
Requeijão Cremoso Light Catupiry Pote 250g
CATUPIRY
C NOVA 4