Barcode: 7772830320308
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 2.3 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 44.8 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 5.2 g |
| Proteins | 38.9 g |
| Salt | — |
Ingredients
Proteína texturizada de soya, cebolla, saborizante natural a carne.
Allergens
soybeans
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Yellow rice
Vigo Importing Company
D NOVA 4
Northern italy's best seasoned risotto con broccoli with real parmesan cheese
E NOVA 4
Pine Nuts
Alessi
A NOVA 1
Quartered Marinated Artichoke Hearts
Vigo
C NOVA 3
Salad cut hearts of palm
Vigo
A NOVA 3
Artichoke Hearts Whole
Vigo
A NOVA 3
Artichoke Hearts Quartered
Vigo
B NOVA 3
Hearts of Palm
Vigo
D NOVA 3
Italian style seasoned risotto primavera with springtime vegetables
D NOVA 4
Sun Dried Tomatoes in Extra Virgin Olive Oil
Alessi
E NOVA 4
Spanish recipe saffron yellow rice
Vigo
D NOVA 4
Mexican rice
Vigo Importing Co Inc.
D NOVA 4