Barcode: 0791090770545
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 40.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 10.2 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 1.1 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
*green apple juice, *swiss chard juice, *orange juice, *celery juice, *kale juice, *ginger juice.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Feine Nürnberger Oblaten-Lebkuchen
Weiss
D NOVA 4
Feine Nürnberger Oblaten-Lebkuchen schokoliert
Weiss,Weiss Meisterklasse
E NOVA 4
Lebkuchen
Max Weiss Lebkuchenfabrik, Weiss, Weissella
D NOVA 4
Tomaten Nudeltopf
kclassic
C NOVA 4
Müsli Herzen
Hellma
C NOVA 4
Lebkuchen
Weissella
E NOVA 4
Feine Nürnberger Oblaten Lebkuchen
Weiss
E NOVA 4
chili sin carne
classic
A NOVA 4
Vegetarische Mortadella
Gutfried
D NOVA 4
Gemüse-Suppe (Bio)
Feinkostmanufaktur Englert
B NOVA 3
Oblaten Lebkuchen schokoliert
Weiss
D NOVA 4
Vegetarische Fleischwurst
Gutfried
D NOVA 4