Barcode: 6161106381036
INYANGE COCKTAIL
Labels
no preservatives
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Treated water Tetra Pak WHAT'S GOOD Mixed base(Guava, Mango & Strawberry) Sugar pectin Citric acid NO PRESERVATIVES ADDED.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sonic, Chocolate Chip Cookie Dough Master Blast, Mini
Sonic
E
Eau minérale naturelle
Celtic
A NOVA 1
Dunkin' Donuts, Salted Caramel Hot Chocolate, Large
Dunkin' Donuts
B
Celtic
Celtic
A
Popeyes, Orange Juice
Popeyes
E
Eau Minerale Naturelle Des Vosges Du Nord
Celtic
A NOVA 1
Eaux Saint-Georges
Saint Georges Eau De Source Corse
A NOVA 1
Potbelly Sandwich Shop, Dr Pepper
Potbelly Sandwich Shop
B
Applebee's, Strawberry Sparkler
Applebee's
E
On The Border, Juice, Cranberry
On the Border
Starbucks, Honey Citrus Mint Tea, Venti
Starbucks
B
Olive Garden, Strawberry Passion Fruit Limonata
Olive Garden
E