Barcode: 20044350
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 100.0 g |
Ingredients
Salt, kaliumjodat, klumpförebyggande medel (natriumferrocyanid). Ursprung salt: Tyskland.
Additives
e535
Related Products in Condiments
Premium Oyster Flavored Sauce
Dynasty
E NOVA 4
Desserts de fruits pomme poire
Auchan
A NOVA 4
SMOKEY BARBEQUE
HEINZ
D NOVA 4 Eco-Score B
Pommex8
Auchan
A NOVA 3
BBQ Sauce
Kinder's
D NOVA 4 Eco-Score B
Tomato Basil
Rao's Homemade
C NOVA 3 Eco-Score B
Vinaigrette nature allégée en matières grasses*
Auchan
NOVA 4 Eco-Score D
Garlic Lovers Aioli
Heinz
D NOVA 4 Eco-Score E
Vinaigrette moutarde allégée en matières grasses *
Auchan
NOVA 4 Eco-Score D
Whole Cranberry Sauce
Ocean Spray
D NOVA 3
DDF pommeDDF pomme poire DDF pomme abricotDDF Pomme Fraise
Auchan
A NOVA 3
Kum Chun Oyster Flavored Sauce
Lee Kum Kee,Lee Kum Kee (Usa) Foods Inc.
E NOVA 4