Barcode: 9415187009202
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 97.5 g |
Ingredients
salt, anti-caking agent (551), potassium iodate
Additives
e551
Related Products in Condiments
Nando's Coat 'N Cook For Peri-peri Chicken Medium 120G
Nando's
C NOVA 4
Roast onion gravy
Ina Paarman’s Kitchen
C NOVA 4
Nandos Peri Peri Sauce
Nando's
D NOVA 4
All Joy Barbeque Sauce 1 x 500G (Single)
All joy
D NOVA 4
Peri-Peri Sauce Medium
Nando’s
E NOVA 4
Nando's Extra Extra Hot Peri- Peri Sauce 130G
Nando's
E NOVA 4
Soy Sauce Original
Vital
E NOVA 4
PERi-PERi SAUCE
Nando's
E NOVA 4
ناندوز صلصة بيري بيري بالليمون و الأعشاب
Nando's
D
Nando's Garlic Peri Peri Sauce 135G
Nando's
E NOVA 4
Nandos Peri Peri Sauce Hot
Nando's
E NOVA 4
Peri-Peri Sauce Medium
Nando's
E NOVA 4