Barcode: 20735128
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Salt, sodium silicoaluminate, dextrose, potassium iodide, sodium bicarbonate.
Additives
e500
e500ii
e554
potassium iodide
Related Products in Condiments
Filetto di pomodoro sauce
B NOVA 3
黑醋
Marks & Spencer
NOVA 2
Salsa
Santa Barbara
B NOVA 4
Sauce
Gilroy
C NOVA 4
Salsa
B NOVA 4
Black bean & corn salsa
B NOVA 4
Mango Salsa With Peach, Medium
Santa Barbara
C NOVA 4
Pico de gallo salsa
C NOVA 4
Italian Selection Vinaigrette With Extra Virgin Olive Oil
Mohini
NOVA 4
Chesapeake Bay Hummus
Cool Beans
C NOVA 3
Moutarde recette dijon
E NOVA 1
Salsa
C NOVA 4