Barcode: 20245627
Ioghurt Nature
by Milbona
Processing
NOVA 4
Labels
made in swiss
suisse garantie
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
lait entier, protéines du lait.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Faisselle
Paturages
B
배홍동라면
Nongsim
E NOVA 3
Original 3.6% Milk
Maeil, Mario
E
Milkis
Lotte Chilsung Beverage Co. Ltd.
E NOVA 4
Garlic Tteokbokki
O'Food
C NOVA 4
Vitamin Plus
연세우유, Yonsei Milk
C NOVA 4
풀무원요거트
Danone
A NOVA 4
Vegemil Black Bean Soymilk
Vegemil
E
BestCow's Condensed Milk
Angkor milk
E NOVA 4
쌀떡
송학
B NOVA 3
Fat Free Milk
Kirisu Farm
B NOVA 1
모짜렐라 피자치즈
이스트밸리
C NOVA 4