Barcode: 8414606324156
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.0 kcal |
| Fat | 3.3 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
llet fresca pasteuritzada de vaca, llet en pols i ferments làctics
Related Products in Dairies
Tholem Tentaciones Light Clásico
Tholem
NOVA 4
Queso Rallado Reggianito
SanCor
NOVA 4
4 Quesos
Tholem
NOVA 4
Jamón de la Sierra
Tholem
NOVA 4
Por Salut Tradicional Light
SanCor,Por Salut
NOVA 4
Queso Rallado Reggianito
SanCor
E NOVA 4
Reggianito
SanCor,Corazón de Horma
NOVA 3
Manteca Clásica
SanCor
C NOVA 2
Corazón de Horma Gouda
SanCor,Corazón de Horma
NOVA 4
manteca
ilolay
E NOVA 2
Leche Parcialmente Descremada
SanCor
B NOVA 1
Manteca Clásica
SanCor
NOVA 2