Barcode: 8436037001673
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Llet de vaca pasteuritzada, llet en pols desnatada, ferments làctics.
Related Products in Dairies
Just Like Cream Cheese Chilli Peppers
Violife
D NOVA 4
Organic Cheddar Cheese With Caramelised Onion
Kingdom
D NOVA 4
Organic Sharp Cheddar Cheese
Kingdom
D NOVA 3
Just Like Shaved Parmesan
Violife
E NOVA 4
Sharp Cheddar Cheese
Kingdom Organic
D NOVA 3
Just Like Smoked Provolone Slices
Violife
NOVA 4
Mature Cheddar Style Slices
Violife
E NOVA 4
Just Like Colby Jack Shreds
Violife
E NOVA 4
Organic Cheddar Cheese
Kingdom
D NOVA 3
just like CHEDDAR SHREDS
Violife
E NOVA 4
whole milk
Fresh direct
C NOVA 1
Organic Sharp Cheddar Cheese
Kingdom
D NOVA 3