Barcode: 8436554521982
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 76.0 kcal |
| Fat | 5.1 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Ilet pasteuritzada de búfala i ferments làctics.
Related Products in Dairies
Port Wine & Cheddar Cream Cheese Spread
Frankly Fresh
D NOVA 4
Yogurt with blueberries
Renaissance Food Group
C NOVA 4
Swiss & Cream Cheese Spread
Frankly Fresh
D NOVA 4
Sliced provolone cheese
Haolam
D NOVA 4
Sharp Cheddar & Cream Cheese Spread
Kaukauna
D NOVA 4
Vanilla yogurt with strawberries
C NOVA 4
Yogurt With Mixed Berries
Renaissance Food Group
C NOVA 4
Yogurt With Strawberries
Renaissance Food Group
C NOVA 4
Strawberry yogurt parfait
C NOVA 4
Strawberry yogurt with mixed berries
C NOVA 4
Yogurt
La Gelateria Di Piazza Navona
E NOVA 4
Vanilla yogurt with blueberries
C NOVA 4