Barcode: 8422410871735
Iogurt líquid desnatat
by Bonpreu
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.4 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Llet desnatada, maduixa (2 %), llet desnatada en pols, midó modificat de blat de morc, aroma, suc concentrat de remolatxa vermella, edulcorants (acesulfam K i sucralosa), espessidor (goma guar), correctiu de l'acidesa acid citric) i ferments làctics
Additives
e330
e950
e955
Related Products in Dairies
Clawson, blue shropshire cheese
Clawson
D NOVA 3
Creamy Goat Cheese
Bella Chi-Cha
D NOVA 4
Vanilla Icelandic Skyr
Siggi's
A NOVA 3
Creme De Leite Uht Leve Homogeneizado Dália Caixa 200g
DÁLIA
D NOVA 4
Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese
Sysco
D NOVA 3
Vitamin D Milk
Wholesome Farms
C NOVA 1
Monterey Jack Cheese
Casa Solana
D NOVA 4
Brotaufstrich Schnittlauch
Zaigl Bauernhof
C
Bulgarian White Brined Sheep'S Cheese
E NOVA 3
Double devon cream
D
Fancy shredded monterey jack/ cheddar cheese
Casa Solana
D NOVA 4
Feather shredded cheddar cheese
Casa Solana
D NOVA 4