Barcode: 8436037000089
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 102.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 14.4 g |
| of which sugars | 13.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Iogurt (92,3%) (llet pasteuritzada de vaca, sucre, llet desnatada en pols i ferments làctics), melmelada de llimona (7.7%) (sucre, suc de llimona concentrat (20%), llimona (10%) i aigua).
Related Products in Dairies
Matfløte 18% fett
TINE
D NOVA 1 Eco-Score A
Feiner Schmand
Bauer
D NOVA 1 Eco-Score B
Kräuterfrischkäse
Edeka, Gut & Günstig
D NOVA 3 Eco-Score C
Jogurt pitny proteinowy o smaku mango
YoPRO
A NOVA 4 Eco-Score B
DOUBLE CHEDDAR
Selection
D NOVA 4 Eco-Score D
Mini Mozzarella
Edeka, Gut & Günstig
C NOVA 3 Eco-Score C
Paula Schoko mit Flecken Vanillegeschmack
Dr. Oetker
C NOVA 4
Gouda Gerieben
Edeka
D Eco-Score D
Sharp White Cheddar Cheese Cuts
Cracker Barrel
D NOVA 3 Eco-Score D
strawberry fat free milk
TruMoo
A NOVA 4
jogurt naturalny gęsty
bakoma
B NOVA 1 Eco-Score B
Bio Gouda gerieben
Edeka Edeka Bio
D NOVA 3 Eco-Score C