Barcode: 8437013814997
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 10.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Let fresca desnatada pasteutizada de vaca, preparat de fruita 9% (sucre, nabius, gerds, colorant natural (extracte de raim), aroma natural i pectina de poma), llet desnatada en pols i ferments làctics.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Yogourth Mangue-Fruit de la Passion
Naturaplan,Coop
C NOVA 4
Crème Vanille
Homemade
C NOVA 4
Chocolate
Qualité & Prix
C
kefir nature
Migros
B NOVA 4
Jogurt Mokka
coop
C NOVA 4
Jogurt : Abricot
Naturaplan
C NOVA 4
Beurre
Naturaplan
E NOVA 2
Bratbutter
Coop naturaplan
E NOVA 2
Jogurt citron-mélisse
Coop
C NOVA 4
Jogurt à la Grecque nature bio
coop naturaplan,naturaplan
C NOVA 1
Jamadu petit séré
Coop
A NOVA 4
Bio Mozzarella, gewürfelt | en dés | a dadini
coop naturaplan
C NOVA 3