Barcode: 8436554525812
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 89.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 2.0 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
IOGURT BATUT AMB MADUIXA. INGREDIENTS: llet pasteuritzada de vaca, preparat de fruita (7%) [maduixes (60%), estabilitzadors (goma de garofi i pectina), conservant (sorbat de potassi), extracte vegetal i aromal, sucre, proteines do la llet i ferments làctics. Origen de la llet: Espanya. ORMAGIÓ Valors mitiano
Additives
e202
Related Products in Beverages
Kombucha, essence of lemon
Wonder Drink
C NOVA 4
Kombucha Wonder Drink, Sparkling Fermented Tea, Green Tea & Lemon
Kombucha Wonder Drink Llc
C NOVA 4
Kombucha Wonder Drink, Cherry Cassis Sprakling Fermented Tea
Kombucha Wonder Drink Llc
C NOVA 4
Raw Fermented Tea
Kombucha Wonder Drink
B NOVA 3
Raw Fermented Tea
Kombucha Wonder Drink
B NOVA 3
Sparkling Fermented Tea
Kombucha Wonder Drink Llc
C NOVA 4
Country rasberry
Clearly Canadian
D NOVA 4
Sparkling Water Beverage
Clearly Canadian
D NOVA 4
Kombucha, essence of peach
Wonder Drink
C NOVA 4
Mountain Blackberry Sparkling Water Beverage
Clearly Canadian
D NOVA 4
Kombucha Wonder Drink, Traditional Sparkling Fermented Tea
Kombucha Wonder Drink Llc
C NOVA 4
Kombucha wonder drink, sparkling fermented tea, asian pear & ginger
Kombucha Wonder Drink Llc
C NOVA 4