Barcode: 4987035223719
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 11.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
果糖ぶどう糖液糖(国内製造)、果汁、砂糖、食塩、ラカンカエキス/酸味料、香料、塩化K、乳酸Ca、甘味料(ステビア)、塩化Mg、調味料(アミノ酸)、酸化防止剤(ビタミンC)
Additives
amino acids
e327
e960
Related Products in Beverages
Café Saveur Noisette 125 g - Cafés Aromatisés - Gourmet In Love
Gourmet In Love
E NOVA 4
Sirop de menthe
Dilidam
NOVA 4
Citron
Dilidam
B NOVA 4
Jus de raisain
Solal
E NOVA 1
Sirop de cassis
NOVA 4
Sirop anis
NOVA 4
Sirop De Grenadine Sans Sucre
Dilidam
C NOVA 4
Sirop de grenadine
Dilidam
E NOVA 4
Le Cacao , 200g
Gourmet In Love
E
Sirop d'orgeat
Leader Price
Sirop de fraise
Dilidam
NOVA 4
Jus d'orange
Solal
E