Barcode: 0878941003530
Ionic Magnesium, 400 mg
Labels
no gluten
vegetarian
no gmos
vegan
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Concentrated seawater complex
Related Products in Dietary Supplements
Isogold triple milk chocolahe flavour
PVL Gold Series
NOVA 4
Halal Collagen Protein
Sunna Supplements
Vegan bar brownie taste
Layenberger
NOVA 4
Whey Protein Powder Vanilla Flavored
up&up
NOVA 4
Evowhey & oats
HSN
NOVA 4
PVL Whey Gold
PVL Gold Series
NOVA 4
Elbow Macaroni
Reggano
Serious Mass
OPTIMUM NUTRITION
NOVA 4
Brookie Protein Bar
Pure Protein
NOVA 4
Grass-fed Whey Isolate Dutch Chocolate
PROMIX
NOVA 4
Protein Bar no sugar
None
NOVA 4
Vanilla peanut protein
PB2 performance
NOVA 4