Barcode: 0723830000100
Processing
NOVA 3
Labels
not advised for specific people
green dot
not advised for pregnant women
triman
18
drinkaware co uk
no car
Categories
Available in
france, sweden
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 52.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
EAU, MALT D'_ORGE_, MALT DE _BLÉ_, HOUBLONS, EXTRAIT DE HOUBLON
Allergens
gluten
Related Products in Beverages
Pepsi Zero
Pepsi
C NOVA 4
PEANUT BUTTER
QUEST
NOVA 4
Blackberry Lemonade Drink Mix
Great Value
NOVA 4
nucet Smantana 12% Grasime 375 g
Nucet,Bunatati Manastiresti
E
Bière
Desperados
NOVA 4 Eco-Score D
PRO SERIES PROTEIN POWDER SUPPLEMENT
MUSCLE MILK
E NOVA 4
Pepsi MAX
Pepsi
C NOVA 4
Mr. Brown coffee drink
Mr. Brown
C NOVA 4
100% Whey Native Whey Protein Blend Vanilla Bean
Ascent
C NOVA 4
75CL KWAK 8.4%
Kwak
NOVA 3 Eco-Score C
Diet Coke
Coca-Cola
C NOVA 4
GINGER BEER
BUNDABERG
E NOVA 4