Barcode: 20133986
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 23.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
vesi, ohramallas, humalauute, humala
Allergens
gluten
Related Products in Beverages
زنجبيل الكبير
Kabir 170da
NOVA 2
N'GAOUS Cocktail Orange Abricot
N'gaous
E NOVA 4
Bitter classic
Aqua Fine
Boissons gazeuses au citron
La casera, Saida
E NOVA 4
Bona Cidre
Bona
E NOVA 4
Ice tea peche
Tastea
D NOVA 4
Orangina algerie
E
orangina
orangina Algèrie
E
la casera
shweppes,Saida
D
N’gaous 2ل
N’gaous
E NOVA 4
LABEN
Hodna Lait
Casera agrumes
LA CASERA
E NOVA 4