Barcode: 5059512726781
Iris thin cut beef steaks
by Tesco
Available in
united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 150.0 kcal |
| Fat | 7.2 g |
| of which saturated | 3.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 21.2 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Thin cut beef steaks
Related Products in Meats And Their Products
Bob evans, pork sausage links
Bob Evans
E NOVA 4
Hatfield, Phillies, Beef Franks
Medford's Inc
E NOVA 3
Smoked Baby Link Sausage
Kelley's
E NOVA 4
Chunk Chicken Breast
Great Value
A NOVA 4
Smoked Baby Link Sausage
Kelley's
NOVA 4
Country Liver Mush
Mack's Liver Mush
C NOVA 4
Andouille Smoked Sausage
E NOVA 4
Smoked Sausage
Kelley's
NOVA 4
Hatfield, Phillies Franks
Medford's Inc
E NOVA 3
Grilled Chimichurri Chicken Thigh Skewers
Trader Joe's
B NOVA 4
Mesquite smoked turkey breast
B NOVA 3
Ham
Mickelberry's
D NOVA 4