Barcode: 2205114005240
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100% Rindfleisch
Related Products in Meats And Their Products
Longaniza fresca Pavo/pollo
BonÀrea
C NOVA 4
Burger meat extra
BonÀrea
D NOVA 4
Lasagnes à la Bolognaise
Privilège du Traiteur
C NOVA 4
Cannelloni à la Bolognaise
Toupargel
C NOVA 4
Moussaka
Toupargel
C NOVA 4
Langue De Boeuf
Toupargel
C NOVA 4
Poulet au Curry
Toupargel
B NOVA 4
Burguer Meat Extra
BonÀrea
D NOVA 4
Le Cuisiné à l'Os
Saint Alby
D NOVA 4
Hachis parmentier
Toupargel
C NOVA 4
Boulettes au Bœuf, Sauce aux Légumes et Riz
Toupargel
C NOVA 4
Moussaka
Toupargel
C NOVA 4