Barcode: 4311501429341
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 252.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 8.4 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
98% Rindfleisch, Speisesalz, schwarzer Pfeffer.
Related Products in Meats And Their Products
Longaniza de Aragón extra
E NOVA 4
Lomo embuchado
Nico
E NOVA 4
Chorizo en aceite de oliva
La Venta Tabanera
E NOVA 3
Pollo mechado
A NOVA 4
Jamon Serrano
Zaino
E NOVA 3
Valldan Secallona del Berguedà
Valldan
E NOVA 4
Lomo de cebo de campo 100% ibérico
Beher
E NOVA 4
Pack 2 fuets natural
Nico
E NOVA 4
Paleta de cebo iberica
E NOVA 4
Lomo
España e Hijos
E NOVA 3
Fuet extra
E Hijos, Sa
E NOVA 4
Paleta de cebo ibérica
NICO
E NOVA 3