Barcode: 0020700003477
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black tea.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cocktail 4 fruits Cocktail 4 Vruchten
Carrefour
NOVA 4
Thé noir infusé saveur pêche & verveine
Carrefour
B NOVA 4
PISTACHES grillées
Carrefour
A NOVA 1
Asperge blanches bio
Carrefour BIO,Carrefour
NOVA 3
Cocktail 4 fruits
Carrefour
A NOVA 3
Cocktail 4 fruits
Carrefour, En Cuisine
A NOVA 3
NOIX DE CAJOU grillées
Carrefour
B NOVA 1
Multifrutas
Carrefour
D NOVA 1
Torsades riches en proteines
Carrefour
A NOVA 4
Pêches demi-fruits
Carrefour
B NOVA 3
Coeur d'artichaut
Carrefour BIO
NOVA 3
Cocktail 4 fruits
Carrefour
A NOVA 1