Barcode: 0070177034856
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black Tea. imported teas, blended and packed in Poland. FR Ingrédients: Thé noir. Mélangé et conditionné en Pologne à partir de thé importé. R.Twining and Company Limited, South Way, Andover, Hampshire, SP10 5AQ R.Twining and Company Sp. z o.o. Rabowicka 29/31, 62-020 Swarzędz, Polska 100g 3.530Z NET WEIGHT POIDS NET ●
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Broskev a ibišek
FuzeTea
C NOVA 4
Fanta zero orange
Fanta
C NOVA 4
Black ice tea peach & hibiscus
Fuse Tea
D NOVA 4
Fuze tea green tea mango chamomile
Fuze tea, Fuzetea
D NOVA 4
Coca-Cola Mini sans caféine
Coca-Cola
E NOVA 4
Green fuze tea eper&aloe vera
Fuzetea
C NOVA 4
fuzetea ροδάκινο
Fuze Tea, Fuzetea
D NOVA 4
Mini coca
COCA-COLA
E
Fuzetea sparkling lemon black tea
FUZE TEA
D NOVA 4
Schweppes Mojito Flavor
Schweppes
E NOVA 4
Thé noir glacé saveur pêche intense
Fuze Tea
C NOVA 4
FuzeTea
Fuse Tea, Fuze Tea
C NOVA 4