Barcode: 20046279
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
dairy
Related Products in Dairies
Mellanmjölken
Norrmejerier
B NOVA 1
Latte Art
Arla
C NOVA 4
Fjällfil naturell
Fjällfil, Norrmejerier
B NOVA 1
Norrgott Extrasaltat
Norrmejerier
E NOVA 2
Arla Kockserien Smörstav
Arla, Arla Foods
E NOVA 2
Fjällfil Blåbär
Fjällfil, Norrmejerier
C NOVA 4
Philadelphia - Gräslök
Mondelez Norge AS, Philadelphia
C NOVA 4
Normalsaltat smör
Norrmejerier
E NOVA 2
Philadelphia Naturell 300g
MONDELEZ NORGE AS
D
Smör laktosfti
Arla
D NOVA 2
Philadelphia Light Hvitløk & Urter
Mondelez
C NOVA 4
Smørbar
Arla Lacto Free
E NOVA 2