Barcode: 0898796002809
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 380.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 95.1 g |
| of which sugars | 45.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Dried sugarcane juice & salt
Related Products in Sweeteners
Sucre de canne roux
La Vie Claire
E NOVA 2 Eco-Score B
Zucker - Feinkristallzucker
Wiener Zucker
NOVA 2 Eco-Score A
My Dietor 40 bustine
Sperlari
B NOVA 4
Maple Flavoured Syrup
Chelsea
D NOVA 4
Sciroppo di agave bio
Equilibra
D Eco-Score D
Donkere basterdsuiker - van Gilse
Van Gilse
E NOVA 4 Eco-Score A
Sugar Free Syrup
Steeves Maples
C NOVA 4 Eco-Score C
Бяла захар
Захира
E NOVA 2
Puderzucker
Südzucker
E NOVA 2
cane sugar
Simply Nature
E NOVA 2 Eco-Score A
Maple Syrup
MCENNEDY
NOVA 2 Eco-Score A
LOW CALORIE SYRUP ORIGINAL FLAVOR
MAPLE GROVE FARMS
NOVA 4 Eco-Score C