Barcode: 3858884600956
jagoda guava
by Jamnica,Jana
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
produced in croatia
Available in
croatia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 11.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 2.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
voda, šećer, kiselina: limunska kiselina, prirodne arome, antioksidans: askorbinska kiselina.
Additives
e300
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile à Rôtir
Naturaplan
B
Fraise et myrtille
Betty Bossi
A NOVA 1
Pâte brisée pur beurre
Coop
D NOVA 3
coktail de melon
Coop
A NOVA 1
Lasagne
Coop Prix Garantie
C NOVA 4
Mangue
Betty Bossi
A
Haricots verts fins
coop naturaplan
NOVA 1
Kokosnuss
Betty Bossi
D NOVA 1
Lasagne alla bolognese
Coop Betty Bossi
C NOVA 4
Granatapfel graine de grenade
Coop
A NOVA 1
Golden Sweet Ananas 160g
Betty Bossi, Coop
A NOVA 1
Flocons de bollets prix garantie
Coop, prix garantie
A