Barcode: 5903246561647
jagody goi
by purella
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 365.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 44.0 g |
| Fiber | 13.0 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
100% suszone jagody goji
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% cranberry flavored blend of 2 juices from concentrate
E NOVA 4
Tomato paste
A NOVA 1
Tomato sauce, tomato
A NOVA 3
Whole edamame
A NOVA 1
Whole peeled tomatoes in organic tomato juice
A NOVA 3
Crushed tomatoes in puree with basil
A NOVA 3
Artichoke topping
C NOVA 3
Shelled edamame
A NOVA 1
Diced tomatoes in organic tomato juice
A NOVA 3
Diced tomatoes in organic tomato juice
A NOVA 3
Grapeseed oil
B
Black eye peas
A