Barcode: 8423453912829
Jaguar Black
Processing
NOVA 4
Available in
morocco
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.2 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
agua carbonatada, azúcar, acidulante ácido cítrico, corrector de acidez citratos de sodio, glucuronolactona, colorante E150d, aromas, cafeína, vitaminas niacina, ácido pantoténico, riboflavina, vitamina B6, vitamina B12
Additives
e150d
e330
e331
Related Products
Regal Gourmet Snacks, Gummy Worms - Fat Free
Regal Health Food International Inc.
D NOVA 4
Regal Gourmet Snacks, Flax Seeds
Regal Health Food International Inc.
A NOVA 1
Caramel Cow-Tales
Regal Health Food International Inc.
D NOVA 4
Regal Gourmet Snacks, Sunflower Kernels Raw
Regal Health Food International Inc.
D NOVA 1
Regal Gourmet Snacks, Goji Berries
Regal Health Food International Inc.
C NOVA 1
Pumpkin in shell roasted salted, roasted salted
C NOVA 1
Regal Gourmet Snacks, Banana Chips
Regal Health Food International Inc.
E NOVA 3
Energy mix
E NOVA 4
Regal Gourmet Snacks, Young Coconut Slices
Regal Health Food International Inc.
C NOVA 3
Roasted Large Cashews
Regal Health Food International Inc.
E NOVA 3