Barcode: 8595674631985
Jáhelná kaše
by Allnature
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
no gluten
organic
vegetarian
eu organic
vegan
cz bio 001
eu agriculture
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 365.0 kcal |
| Fat | 3.2 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 74.9 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % BIO jáhly.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Green tea with lemon, lemon, lemon
Shop Rite
B NOVA 4
Shoprite, apricot preserves, apricot
Shoprite
D NOVA 4
Herbal Tea Bags, Caffeine Free, Mint Blend
Shop Rite
B NOVA 1
Cocoa peanut butter treats sweetened corn cereal
Shoprite
E NOVA 4
Shoprite, instant oatmel, original
Shoprite
A NOVA 1
Shoprite, oven toasted oats, old fashioned
Shoprite
A NOVA 1
Roasted almonds, salted
Shoprite
B NOVA 3
100% Pure Pineapple Juice
Wakefern Food Corporation
E NOVA 1
Shoprite, jelly, mint
Shoprite
D NOVA 4
Herbal tea bags, chamomile with lemon, chamomile with lemon
Shop Rite
B NOVA 1
Shoprite, corn squares, crispy toasted corn cereal
Shoprite
D NOVA 3
Scrunchy, Toasted Oats Sweetened Oat Cereal, Apple Cinnamon
Shoprite
D NOVA 3