Barcode: 8594034771088
Jahodová granola
by Provita
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
vegetarian
vegan
no palm oil
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 463.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 8.0 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 21.0 g |
| Fiber | 6.1 g |
| Proteins | 8.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ovesné vločky, cukr, řepkový olej, pšeničné vločky* glukózovy sirup, cereální extrudát (rýžová, pšeničná" a ovesná* mouka, cukr, kukuřičná krupice kukuřičný škrob), mrazem sušené jahody 1,5%; aroma (jahoda) kyselina citrónová, extrakt z rostliny Origanum Vulgare
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mieszanka Warzywna po meksykańsku
Pudliszki
A NOVA 3
Baked beans
Pudliszki
D NOVA 4
Консервирана сладка царевица
Heinz
A NOVA 3
Консервиран зелен грах
Heinz
A NOVA 3
Koncentrat pomidorowy
Pudliszki
A NOVA 1
Фасоль зерновая красная
Heinz
NOVA 3
Fasolka po bretońsku z kiełbasą
Pudliszki
C NOVA 4
Fasolka po Bretońsku
Pudliszki
C NOVA 4
Koncentrat pomidorowy
Pudliszki
A NOVA 1
Sok pomidorowy ze świeżych pomidorów pikantny
Pudliszki
B NOVA 3
Heinz beanz
Heinz
A NOVA 4
Pomidory krojone z oliwą z oliwek i czosnkiem
Pudliszki
NOVA 3