Barcode: 8595008112616
Jahodový kompot
by Alibona
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.8 g |
| of which sugars | 16.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pitná voda, jahody (38%), cukr
Allergens
none
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% Whole Wheat Bread
C.B. Dumont Co. Inc.
C NOVA 3
Stewarts italian bread
Stewart's Shops
C NOVA 4
Italian Plum Tomatoes
M&S
A NOVA 1
Cranberry & toasted pecan baton
M&S
NOVA 3
Naked, almondmilk juice smoothie, berry almond
Naked
C NOVA 4
Italian Pasta Rustica
Marks & Spencer
A NOVA 1
Sprouted Flourless Whole Wheat Berry Bread
Trader Joe's
A NOVA 4
Grain & seed bread
A NOVA 4
Peshwari Naan
M&S Food
C NOVA 4
Made By Lukas, Fresh Veggie Burgers, Beet
Chekit Inc.
A NOVA 3
Naked, almondmilk juice smoothie, peachy almond
Naked, Naked Juice
C NOVA 4
Organic multigrain bread
B NOVA 3