Barcode: 8594188136115
Jahodový sirup
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
no gluten
vegan
Categories
Available in
czech republic
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 202.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 47.0 g |
| of which sugars | 43.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Ovocný extrakt min. 70% (jahoda, citronová šťáva), voda, cukr, kyselina citronová.
Allergens
none
Additives
e330
Related Products in Syrups
Caramel Sauce
Kuhbonbon
E NOVA 4
Mojito citron vert & menthe
Teisseire
E NOVA 4
SYRUP
E.D.SMITH
C NOVA 4
Butter LITE SYRUP
Pearl Milling Company
C NOVA 4
French Vanilla
Syruvia
A NOVA 4
Syrup
compliments
E NOVA 4
Syrob bezový květ
Kitl
E NOVA 3
MAPLE FLAVOURED SYRUP
ILLOVO
E NOVA 4
Zero Maple flavored Syrup
Prozis
B NOVA 4
Delta
Maple syrup
E
Mrs.ButterWorth’s
E NOVA 4
Hamdard Rooh Afza
Hamdard
D NOVA 4